Dell Precision M4600 Laptop - Dell Turkey Support - Dell EMC Teknik Destek - Dell Community

Dell Precision M4600 Laptop

Dell EMC Teknik Destek

Dell EMC Teknik Destek
Dell EMC Destek Türkiye

Dell Precision M4600 Laptop

• Laptopa windows 10 yuklemek istedigimde f12 ile bios a girdiğimde password soruyor ve ben password hatırlamadığım için format atamıyorum yardımcı olabilir misiniz bana ?

Teşekkürler.

gokayyelken@hotmail.com

• Merhaba Gökay Bey,

Bilgisayarınızın service tag numarasını DM olarak iletebilir misiniz lütfen?

Teşekkürler

• Tekrar Merhaba Aylin Hanım, ben sorunumu çözdüm şifremi not almışım.

Sizden başka bir bilgi ricam olacak.

Windows 10 yükledim bilgisayarıma ancak 1 tb + 120 gb ssd olan modelimde 120 gb ssd windows 10 yükleyince gözükmüyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?

İkinci bir sorum daha olacak 8 gb ram kullanıyorum 32 gb a çıkarmak istiyorum.

İstanbul' da ikamet ediyorum bana yardımcı olacak bir servisiniz var mıdır ?

Laptobumdan  çok memnunum yeni laptop almak yerine sahip olduğum Dell Precision M4600 modelimi hızlandırmak istiyorum ram değiştirip.

Servis etiket numarası 9xxxx

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

• Merhaba ,

Sorularınız ile ilgili 

1. Windows 10 kurulumu sonrası  görünmeyen SSD disk ile ilgili yardımcı olacak adımlara buradan ulaşabilirsiniz
    2. RAM yükseltme konusunda yardımcı olacak bilgiler:

-Precision M4600 modelin desteklediği RAM konfigurasyonu

-Bellek değişim adımları  -sayfa 41

-Garanti dışında destek için Koçsistem veya Teknoser ile görüşebilirsiniz

Dell Teknik Destek 

Bizi takip edin @DellDestekPro

• Maalesef Aylin Hanım o şekilde zaten defalarca denememe rağmen olmuyor.

Bakın ben windows 10 yükledim ve laptopta 1tb + 120 gb ssd nin wd black drive takılı bunlar önceden ayrı ayrıydı laptopta ve windows 7 yüklü olan kısım ssd kısmıydı 1 tb lik kısımda 2. disk olarak boş duruyordu.

ben format atarken bunlar birleşti ayrılmıyor nasıl eski hale getirebilirim ne yaptıysam çözemedim.

ben istiyorum ki ssd kısmına windows 10 yükleyeyim.

1 tb lık kısımda boş kalsın verilerimi yedekleyeyim.

teşekkürler.